Twój solidny partner
Nowoczesne technologie
dla banku i biura.

Etykiety uniwersalne A4

Etykiety samoprzylepne na arkuszach w formacie A4 służą jako  środek do wygodnego adresowania korespondencji, oznaczanie teczek, segregatorów, dokumentów, okładek płyt oraz identyfikacji produktów. Przeznaczone są do drukarek atramentowych, igłowych, laserowych a także do kserokopiarek.
Opakowanie etykiet zawiera 100 arkuszy A4. W kartonie znajduje się 10 opakowań.

W stałej ofercie posiadamy szeroki wybór formatów etykiet:      
Na życzenie klienta istnieje możliwość nadruku, produkcji etykiet w innym formacie lub kolorze.        

Etykiety do frankownic

"Etykiety produkowane są z papierów najwyższej jakości, odpowiednio dobranych do charakterystyki tuszu i wymagań urządzeń frankujących marki Pitney Bowes, Neopost, Ascom Hasler. Papier doskonale i bardzo szybko wchłania tusz, zapobiega to rozmazywaniu znaku opłaty, sztywność obu warstw zapewnia szybkie pobieranie a odpowiednie wymiary zapobiegają zablokowaniu etykiety, co czyni prace wygodną i efektywną. Etykiety w opakowaniach 1000 i 2000 szt.
W ofercie również tusz do frankownic oraz inne materiały, wkłady oraz rolki tuszujące.      

Dostępne etykiety do frankownic:
      
rozmiar etykiet ilość w opak. model frankownicy
140 x 83 mm (2 etyk na arkuszu) 2000 etykiet Neopost seria 4000, 5000
140 x 39 mm (1 etyk na arkuszu) 1000 etykiet Neopost seria 7000, 8000
167 x 42 mm (1 etyk na arkuszu) 1000 etykiet Pitney Bowes / Ascom Hasler
Etykiety na rolkach

Etykiety na rolkach mają bardzo szerokie zastosowaniewe wszystkich branżach, m.in. logistyka i magazynowanie, przemysł elektroniczny i elektrotechniczny, materiały budowlane, służba zdrowia oraz laboratoria, inwentaryzacja środków trwałych, przemysł odzieżowy i obuwniczy, przemysł chemiczny, przemysł motoryzacyjny, hutnictwo stali i aluminium, przemysł drzewny i meblarski, komputery i oprogramowanie, serwis sprzętu elektronicznego, handel hurtowy i detaliczny.        
Etykiety są wykonywane w dowolnych kształtach i rozmiarach oraz  na różnego rodzaju podłożach np. papierach: termicznych, termotransferowych, matowych, półbłyszczących, błyszczących lub innych specjalnego przeznaczenia; foliach: PP, PE, PVC, PET, PU,  błyszczących, matowych, przeźroczystych, metalizowanych itp. oraz z wykorzystaniem różnego rodzaju klejów: standardowych, łatwo i trudno usuwalnych, do głębokiego mrożenia itp.        

fotofoto


Taśmy do metkownic

Taśmy do metkownic są uniwersalnym rozwiązaniem do szybkiego oznaczania produktów informacjami. Taśmy mogą zostać wykonane z gotowym nadrukiem (np. logo, oznaczenie promocji, dane teleadresowe itp.) lub czyste: białe lub kolorowe. W ofercie znajdują się taśmy we wszystkich najpopularniejszych wymiarach.        


fotofotofoto
Etykiety na składance

"Etykiety samoprzylepne na składance komputerowej znajdują zastosowanie przy wydruku dużych ilości korespondencji, w handlu oraz przemyśle. Drukowanie odbywa się głównie za pomocą drukarek igłowych. Wyposażone w perforację umożliwiają uzyskanie precyzyjnego nadruku w miejscu do tego przeznaczonym. Dostarczamy etykiety czyste lub zadrukowane wg specjalnych wymagań odbiorców. Zakres ich wymiarów i ilość rzędów została dobrana tak, aby zaspokoić większość podstawowych potrzeb naszych Klientów.
Do produkcji naszych etykiet używamy materiału renomowanych firm. Dzięki wysokiej jakości, gwarantowanej przez producenta, wytworzony przez nas produkt spełni najbardziej wygórowane oczekiwania Klienta oraz pozwoli na bezawaryjne funkcjonowanie urządzeń drukujących. Wykorzystywanie tego rodzaju etykiet jest szybkie i tanie w użyciu.      

fotofoto

Kontakt z nami

  • 93-467 Łódź
  • ul. Niepołomicka 6
  • tel. 42  689 80 79